Nog meer goed nieuws: koppeling ESIS en Boom testcentrum!
Redactie
14 oktober 2020
Leestijd: 1 minuut
449x gelezen
Is ESIS jouw leerlingadministratie- en leerlingzorgprogramma? Dan hebben we goed nieuws! Op dit moment legt Esis de laatste hand aan de UWLR-koppeling met het Boom testcentrum. Dit betekent dat je straks de Boom LVS-toetsen niet alleen in het Boom testcentrum kunt scoren, normeren, rapporteren en analyseren, maar dat de resultaten van jouw leerlingen op de Boom-toetsen automatisch óók binnen ESIS worden getoond.
![Nog meer goed nieuws: koppeling ESIS en Boom testcentrum! Nog meer goed nieuws: koppeling ESIS en Boom testcentrum!](/media/25/_resized/esis_afb_breed_social(1)_w960.png)
Dat geeft je meer inzicht en is weer een administratieve handeling minder. Uiteraard helpt onze helpdeskmedewerker Vera van Vlerken je straks met de koppeling: je ontvangt daarover van haar binnenkort een persoonlijk bericht.
Wil je nu alvast meer weten over de koppeling? Neem dan contact met ons op via klantenservice@boomtestonderwijs.nl of (020) 524 45 14.